تهران، سعادت آباد ، بلوار دریا ، صرافهای جنوبی ، بالاتر از کوچه نفیسی ، مجتمع توانبخشی باران سلامت_تلفن:09126220396

مقالات

کشف غیرمترقبه نابودکردن سلول های سرطانی پروستات بصورت طبیعی

کشف غیرمترقبه نابودکردن سلول های سرطانی پروستات بصورت طبیعی

کشف غیرمترقبه نابودکردن سلول های سرطانی پروستات بصورت طبیعی (با ترکیب سه میوه وگیاه)


مترجم : تقی طاهری آبکنار

تحقیق شگفت انگیزجدیدی در نشریه پری سیژن آنکولوژیPrecision Oncology ثابت کرده است که ترکیب سه ماده مغزی که بنیان گیاهی دارند سلول های سرطانی پروستات را نابودو منهدم می نماید. عنوان این پژوهش که بوسیله آقای استفانو تی زیانی Stefano Tiziani محقق دانشگاه تگزاس University of Texas رهبری شده است«درمان ترکیبی با مواد مرکب طبیعی درسرطان پروستات از رشد تومور یا توده پروستات جلوگیری می کند و منجر به نوسانات اساسی درمتابولیسم یا سوخت وسازسلول سرطانی می شود.» می باشد.
همانطورکه درگزارش دانشگاه تگزاس(UT) تشریح شده است، این کشف غیر منتظره به فرد اجازه می دهد با غذای اصلی اش موجبات مرگ از طریق گرسنگی سرطان پروستات را فراهم آورد.
این سه ماده طبیعی چه چیزی هستند؟ آنها عبارتند از:
-  اسید اِرسولیک Ursolic acid(اسیدی که از پوست میوه بدست می آید) از پوست سیب
-  کَرکیومِن curcumin از زردچوبه
-  رِس ورات رُل Resveratrol از انگور قرمز
اکثر مطالعات، تنها یک ماده را مورد آزمایش قرار می دهنددر حالیکه این نشریه از کشف ترکیب مخصوصی (ترکیب فوق الاشاره) که تومور های سرطانی پروستات را تحلیل می برد،خبرداده است.
در مقاله دانشگاه تگزاس (UT)چگونگی اثرگذاری بریکدیگرمواد شیمیایی که بنیان گیاهی دارند نیزتشریح شده است. ترکیب اسید اِرسولیک Ursolic acid با کَرکیومِن یا رِس ورات رُل نمی گذاردسلول های سرطانی چیزی(آن چیزگلوتامین می باشد) راکه برای رشد نیاز دارند، بخورند. مسدودکردن راه جذب موادغذایی که مورد نیاز سلول های سرطانی است، با موادمغزی که دررژیم غذایی معمولی انسان هست یک راه تمیز و شسته و رفته ای است. مقاله اصلی به شرح ذیل می باشد:
Prostate cancer breakthrough: Combination of three plant-based nutrients found to MELT AWAY prostate cancer cells
Friday, June 30, 2017 by: Mike Adams
(تکمله مترجم – سیب وزردچوبه درتمام فصول سال وجود دارند، درصورت فقدان انگورقرمزمی توان از مویز [انگورقرمز یا سیاه خشک شده ، بی هسته یا با هسته فرقی نمی کند، گرچه باهسته اش مفید تر است]استفاده نمود.
دستورالعمل ساخت معجون معجزه گربالا – یک تا دو عدد سیب متوسط راانتخاب می کنیم، بعدازدورریختن هسته و چوب انتهایی آنها، سیب خورد شده را در داخل مخلوط کن می ریزیم. یک قاشق مرباخوری زردچوبه به آن می افزاییم. به اندازه یک فنجان انگور قرمزیا دوقاشق سوپخوری مویزبه آنها اضافه می کنیم. یک لیوان آب هم به درون مخلوط کن می ریزیم. با روشن کردن مخلوط کن و هم زدن خوب آن، محلول جان بخش شما آماده است.
درپایان از تک تک شما عزیزان ملتمسانه می خواهم دراشاعه این مقاله یاریم کنیدتاشایدبه دردعزیزی بخورد. این عزیز می تواندپدر،برادر، شوهر، دوست، همکار، همسایه و هم وطن و یا همنوع باشد.کاری کنیم که همه از زندگی لذت ببرند. ازصمیم قلب آرزومی کنم همواره سلامت باشید وروزگار راشادمانه سپری کنید.)


نظر دادن

درباره ما

موسسه آب درمانی باران هیدرو با پرسنلی مجرب و تحصیل کرده (دکترای فیزیولوژی ورزشی و دکتری آسیب شناسی و حرکات اصلاحی ) در راستای حرکات اصلاحی در آب ، ماساژ در آب ، ایروبیک در آب ویژه لاغری ، تناسب اندام ، ستون فقرات ، کمردد ، زانو درد ، از کار افتادگی ، ناهنجاری های در اثر سکته مغزی ، سرطان ، ام اس ، آترریت، رماتیسم، تنگی کانال نخاع ، فلج مغزی و... در خدمت هموطنان عزیز می باشد...

جزئیات تماس

برای بهره مندی از کارشناسان آب درمانی باران سلامت و دریافت مشاوره و خدمات با ما تماس بگیرید :

آدرس:  تهران، سعادت آباد ، بلوار دریا ، صرافهای جنوبی ، بالاتر از کوچه نفیسی ، مجتمع توانبخشی باران سلامت
تلفن :  02188693485
تلفن همراه :     09301017155 _ 09126220396
ایمیل : info@b-hydro.com
وب سایت :  www.b-hydro.com

عضویت در خبر نامه

از جدیدترین تخفیف ها و پکیج های جدید باران سلامت با خبر شوید