تهران، سعادت آباد ، بلوار دریا ، صرافهای جنوبی ، بالاتر از کوچه نفیسی ، مجتمع توانبخشی باران سلامت_تلفن:09126220396

پاستچر قامتی

پاستچر قامتی :

ساختار قامتی یکی از مهم ترین موضوعات مهم در ورزش و سلامت است. ناهنجاری های ساختار قامتی علاوه بر این که سلامت جسمانی فرد را تحت تاثیر قرار داده، بر عملکرد ورزشی افراد نیز تاثیر زیادی دارد. وجود ناهنجاری در قامت موجب بروز بیماریها و جلوگیری از زندگی سالم می شود. به عنوان نمونه وقتی صحبت از درد مفاصل می شود، شاید اصلا وضعیت صحیح بدن و ناهنجاری قامتی به ذهن ما خطور نکند، اما عدم قرار گرفتن اسکلت  ساختار قامتی بدن در وضعیت های صحیح آن موجب بروز ناهنجاری قامتی و ایجاد درد در مفاصل می شود. از طرفی داشتن ساختار قامتی مناسب موجب بهبود اجرای حرکتی افراد در ورزش می شود. پس سنجش و مطالعه ساختار قامت افراد از اهمیت زیادی برخوردار است. برای سنجش ساختار قامت افراد روش های میدانی زیادی وجود دارد، ولی اکثر این روش ها از دقت مناسب برخوردار نبوده و یا روش های سنجش پیچیده ای دارند. از این رو فراهم اوردن ابزار مناسب جهت سنجش دقیق و اسان این فاکتور ضروری می باشد.
دستگاه انالیز ساختار قامتی جهت سنجش و ارزیابی انحرافات اسکلتی بدن از جمله شانه ها، گردن، لوردوزیس، انحرافات پا و… ساخته شده است. به کمک این دستگاه می توان با تشخبص به موقع، درمان را تجویز کرد. دقت این دستگاه یک درجه می باشد و دستگاه قابلیت بازیابی نتایج و مقایسه ازمایشهای قبلی را دارد. انحرافات قامتی ممکن است در اثر عدم توازن عضلانی و ضعف عضلات و مفاصل باشد.

روش آنالیز:
آنالیز به وسیله مشخص کردن جایگاه مفاصل و ارزیابی کامپیوتری تصاویر بروش فوتوگرامتری صورت می گیرد. نتایج در برنامه به صورت گزارش های انفرادی ارائه می شود. این سیستم می تواند برای پایش تندرستی)چگونگی استقرار سیستم اسکلتی – عضلانی(، ارزیابی انحرافات اسکلتی بدن از جمله شانه ها، گردن، لوردوزیس، انحرافات پا و… استفاده شود.

درباره ما

موسسه آب درمانی باران هیدرو با پرسنلی مجرب و تحصیل کرده (دکترای فیزیولوژی ورزشی و دکتری آسیب شناسی و حرکات اصلاحی ) در راستای حرکات اصلاحی در آب ، ماساژ در آب ، ایروبیک در آب ویژه لاغری ، تناسب اندام ، ستون فقرات ، کمردد ، زانو درد ، از کار افتادگی ، ناهنجاری های در اثر سکته مغزی ، سرطان ، ام اس ، آترریت، رماتیسم، تنگی کانال نخاع ، فلج مغزی و... در خدمت هموطنان عزیز می باشد...

جزئیات تماس

برای بهره مندی از کارشناسان آب درمانی باران سلامت و دریافت مشاوره و خدمات با ما تماس بگیرید :

آدرس:  تهران، سعادت آباد ، بلوار دریا ، صرافهای جنوبی ، بالاتر از کوچه نفیسی ، مجتمع توانبخشی باران سلامت
تلفن :  02188693485
تلفن همراه :     09301017155 _ 09126220396
ایمیل : info@b-hydro.com
وب سایت :  www.b-hydro.com

عضویت در خبر نامه

از جدیدترین تخفیف ها و پکیج های جدید باران سلامت با خبر شوید