تهران، سعادت آباد ، بلوار دریا ، صرافهای جنوبی ، بالاتر از کوچه نفیسی ، مجتمع توانبخشی باران سلامت_تلفن:09126220396

درمان دردهای مزمن

تسکین دردهای مزمن با آب درمانی


تنها 3 درصد از افراد در ایران از روش آب درمانی با آب گرم برای درمان دیسک کمر استفاده می‌کنند، برای تسکین دردهای مزمن نظیر دردهای ناشی از بیماری‌های آرتروز در ناحیه ستون فقرات و گردن، بیماری دیسک کمر، روش آب درمانی با آب گرم از طریق رفتن به حمام با آب داغ و همچنین سونا بسیار مناسب است، همچنین می‌توان با گرم نگهداشتن منطقه مبتلا به آرتروز از درد حاصل از آن کاست.
آب درمانی به دو صورت گرم و سرد است، افرادی که ضربات محکمی به ساق پا، دست، استخوان، عضلات و ماهیچه‌های آنان وارد می‌شود می توانند نسبت به درمان ضربات وارده خود از طریق روش آب درمانی با آب سرد مبادرت ورزند.
تمام فوتبالیست‌ها در هنگام ضربات وارده در حین مسابقه از گذاشتن کیف آب سرد در ناحیه آسیب دیده استفاده می‌کنند، استفاده از روش آب درمانی با آب سرد موجب تسکین درد، مانع خونریزی و همچنین کاهش تورم ناشی از ضرب دیدگی می شود.
روش آب درمانی با آب سرد را برای تسکین دردهای حاد بسیار تاثیرگذار است. افراد ورزشکار همچون والیبالیست‌ها، فوتبالیست‌ها و بسکتبالیست‌ها به هنگام ضرب دیدگی در حین بازی می‌توانند با استفاده از کیف آب سرد در منطقه آسیب دیده موجب آرام کردن درد ناشی از ضرب دیدگی شوند.
روش آب درمانی با آب گرم برای بسیاری از بیماری‌ها موثر است، برای تسکین دردهای مزمن نظیر دردهای ناشی از بیماری‌های آرتروز در ناحیه ستون فقرات و گردن، بیماری دیسک کمر، روش آب درمانی با آب گرم از طریق رفتن به حمام با آب داغ و همچنین سونا بسیار مناسب است، درد منطقه مبتلا به آرتروز را می توان با گرم نگه داشتن آن ناحیه کاهش داد.
حدود 97 درصد از افراد مبتلا به دیسک کمر در کشورمان برای درمان این بیماری به عمل جراحی روی می آورند و تنها 3 درصد از افراد از روش آب درمانی با آب گرم برای تسکین و درمان درد ناشی از این بیماری استفاده می‌کنند، در حالی که این آمار در خارج از ایران برعکس است.
استفاده از آب گرم می توان از تمام حرکات ورزشی استفاده کرد، افراد در زمان استفاده از روش آب درمانی با آب گرم، برای مراقبت بیشتر عضوی که دچار ضرب دیدگی شده است، باید از حرکات نرم تری استفاده کنند تا دچار آسیب دیدگی بیشتری نشوند.
افراد مبتلا به دیسک کمر و آرتروز را می توان با روش آب درمانی از طریق آب گرم درمان کرد و نیازی به عمل جراحی ندارد، افرادی که دارای زخم در منطقه‌ای از بدن خود هستند باید به هنگام استفاده از روش آب درمانی با آب گرم یا سرد محل آسیب دیده را ببندند تا مانع از ورود عفونت به بدن به دلیل خطر ورود میکروب در آبهای آلوده که به ویژه در آب سرد وجود دارد، شوند. میکروب‌های داخل آب داغ به علت حرارت بالا از بین می رود و افراد استفاده کننده از آن کمتر دچار مشکل یا ابتلا به بیماری می شوند.

درباره ما

موسسه آب درمانی باران هیدرو با پرسنلی مجرب و تحصیل کرده (دکترای فیزیولوژی ورزشی و دکتری آسیب شناسی و حرکات اصلاحی ) در راستای حرکات اصلاحی در آب ، ماساژ در آب ، ایروبیک در آب ویژه لاغری ، تناسب اندام ، ستون فقرات ، کمردد ، زانو درد ، از کار افتادگی ، ناهنجاری های در اثر سکته مغزی ، سرطان ، ام اس ، آترریت، رماتیسم، تنگی کانال نخاع ، فلج مغزی و... در خدمت هموطنان عزیز می باشد...

جزئیات تماس

برای بهره مندی از کارشناسان آب درمانی باران سلامت و دریافت مشاوره و خدمات با ما تماس بگیرید :

آدرس:  تهران، سعادت آباد ، بلوار دریا ، صرافهای جنوبی ، بالاتر از کوچه نفیسی ، مجتمع توانبخشی باران سلامت
تلفن :  02188693485
تلفن همراه :     09301017155 _ 09126220396
ایمیل : info@b-hydro.com
وب سایت :  www.b-hydro.com

عضویت در خبر نامه

از جدیدترین تخفیف ها و پکیج های جدید باران سلامت با خبر شوید