تهران، سعادت آباد ، بلوار دریا ، صرافهای جنوبی ، بالاتر از کوچه نفیسی ، مجتمع توانبخشی باران سلامت_تلفن:09126220396

حمام لجن

حمام لجن


 لجن درماني اصطلاحي قديمي است كه به روشي منحصر به فرد در درمان بيماري ها با استفاده از گل و لجن غني از مواد معدني و گياهي اطلاق مي شود.
استفاده ار لجن ها به دليل دارا بودن مواد معدني غير قابل حل مواد گياهي از دير باز توسط يونانيان باستان مورد استفاده قرار گرفته بود و در دهه هاي اخير هم بريتانيايي ها و آلماني ها اين روش را به صورت حمام گلي يا مزارع سلامتي به كار گرفتند. خاك و مواد گياهي فرسايش يافته در گذار سال ها در نقاط خاصي از زمين از جمله درياچه اروميه چنين خاصيتي را به همراه دارند.
فوايد سلامتي بخش لجن ها يعني وجود آنتي بيوتيك هاي طبيعي، معدني و گياهي طي ساليان متمادي از نظر كميت افزايش پيدا مي كند و بعد از حضور فرد در ميان لجن هاي درمانگر، مواد مفيد موجود در آن به پوست او نفوذ مي كند. اين مواد از طريق وارد گردش خون بدن مي شوند و فيبرهاي عصبي كوچكي را در لايه هاي خارجي پوست تحريك مي كنند. اين فرآيند روي سيستم عصبي نيز تاثير مثبت مي گذارد.
ماليدن لجن روي پوست يا حمام لجن گرفتن از معمول ترين روش هاي لجن درماني هستند و به تازگي نيز شركت هاي توليد كننده  شامپوها و مواد زيبا كننده، محصولات جديدي براي استفاده از اين روش درماني عرضه كرده اند. با وجود اين، مردم هنوز هم در كشورهايي مانند اتريش، كلمبيا و كشور خودمان از لجن درماني و حمام هاي لجن براي كاهش درد مفاصل، سياتيك، دردهاي مزمن، روماتيسم و برطرف كردن ناراحتي هاي پوستي استفاده مي كنند.

درباره ما

موسسه آب درمانی باران هیدرو با پرسنلی مجرب و تحصیل کرده (دکترای فیزیولوژی ورزشی و دکتری آسیب شناسی و حرکات اصلاحی ) در راستای حرکات اصلاحی در آب ، ماساژ در آب ، ایروبیک در آب ویژه لاغری ، تناسب اندام ، ستون فقرات ، کمردد ، زانو درد ، از کار افتادگی ، ناهنجاری های در اثر سکته مغزی ، سرطان ، ام اس ، آترریت، رماتیسم، تنگی کانال نخاع ، فلج مغزی و... در خدمت هموطنان عزیز می باشد...

جزئیات تماس

برای بهره مندی از کارشناسان آب درمانی باران سلامت و دریافت مشاوره و خدمات با ما تماس بگیرید :

آدرس:  تهران، سعادت آباد ، بلوار دریا ، صرافهای جنوبی ، بالاتر از کوچه نفیسی ، مجتمع توانبخشی باران سلامت
تلفن :  02188693485
تلفن همراه :     09301017155 _ 09126220396
ایمیل : info@b-hydro.com
وب سایت :  www.b-hydro.com

عضویت در خبر نامه

از جدیدترین تخفیف ها و پکیج های جدید باران سلامت با خبر شوید