تهران، سعادت آباد ، بلوار دریا ، صرافهای جنوبی ، بالاتر از کوچه نفیسی ، مجتمع توانبخشی باران سلامت_تلفن:09126220396

ریلکسی

ریلکسی


در دنیا شلوغ و پر استرس هر روز برای زندگی به صورت خواسته یا نا خواسته فشارهای روحی و روانی زیاد بر ما وارد میشود که آثار آن به صورت تدریجی در جسم ما نیز ظاهر می شود ، برای رهایی از این فشارها معمولا هیچ برنامه ای به صورت مدون هیچ کدام از ما نداریم . اینجاست که کلمه ریلکس و ریلکس شدن هویت پیدا میکند
اگر این روزها خسته و کوفته از سر کار به خانه برمی گردید و خنک شدن هوا این خستگی و کوفتگی را چند برابر کرده پیشنهاد می کنیم برای یک بار هم که شده ماساژ ریلکسی ستون فقرات را تجربه کنید. این ماساژ یکی از بهترین شیوه های طبیعی است که بدون نیاز به مصرف دارو خستگی و کوفتگی، تنش ها و استرس های ناشی از زندگی روزمره را از تن تان دور می کند. اجرای این ماساژ نه تنها سرحال تان می آورد بلکه مقاومت بدن تان را نیز در برابر برخی بیماری ها بالا می برد. .
فوايد ماساژ ريلكسيشن
به دليل افزايش جريان خون و دفع مواد زائد از جمله اسيد لاكتيك حالت نرمی به تمام اعضای بدن شما دست مي دهد .
این ماساژ باعث تحريك شاخه هاي عصبي و در نتيجه آرام سازي سيستم عصبي می شود ، بدين طريق باطری بدن شما مجددا شارژ شده و نگرانی هایتان را برای مدتي بدست فراموشی مي سپارید .
افزايش گردش خون ، موجب گرم شدن  و باز و گسترده شدن بافت هاي عضلاني  مي گردد و اين عوامل انعطاف بدني را افزايش داده و نتيجه ثانويه ماساژ ، فردي فعال ، شاداب و  با اعتماد به نفس را مي سازد .
ماساژ موجب تغذيه سلولي گشته و نيز موجب افزايش رها سازي اندروفين از سيستم عصبي مركزي شده و اين عامل موجب تعديل انتقال پيام درد شده و دردها تسكين مي يابند و با عدم وجود درد هشیاری شما بالا رفته  و قدرت تفکر شما را به طرز شگفت انگیزی ارتقا‍ء می دهد .
این نوع ماساژ كه به " یوگا برای افراد تنبل " تشبیه شده که در آن تمام عضلات بدن کشیده می شوند و مفاصل نیز باز و بسته می شوند .
با آرام سازي عضلاني و حركت آزاد مفاصل و كاهش درد بدن شما از آن حالت خشکی در آمده و به انعطاف معقولي مي رسند و " سطح انرژی " بدن در حال نرمال قرار می گیرد و قابلیت ارتجاعی بدن افزایش پیدا کرده و سلامت تمام نقاط آن  تضمین می شود .

اگر شما در محیطی زندگی می کنید که دائما تحت  فشار قرار دارید ماساژ ريلكسي بهترین راه برای تمدد اعصاب و بدست آوردن آرامش است .
 یک تغییر جزئی در دست ها و پاهای شما می تواند سیستم کل بدن شما را دگرگون سازد .
اگر در دنیای پر سرعت امروزي زندگی می کنید و نمی توانید برای بدن خود آنطور که باید و شاید اهمیت قائل شوید این تنها کاری است که می تواند جوانی و شادابی شما را تضمین کند ..
زماني كه ماهيچه بيش از حد فعاليت دارد تجمع مواد زايد از جمله اسيدلاكتيك مي‌تواند باعث درد، گرفتگي. حتي اسپاسم عضلاني شود . ماساژ بطور عام و ماساژ سوئدي به طور خاص ، گردش خون و جريان لنفاوي را بهبود بخشيده ، مواد غذايي و اكسيژن تازه را به بافت‌هاي مزبور مي‌رساند و به خروج مواد سمي و بهبودي كمك مي‌كند . همچنين عضلات در حال كشش مي‌توانند به رگهاي خوني و اعصاب فشار آوردند و با محدود كردن جريان خون باعث ايجاد درد شوند . با ماساژ منطقه مورد اثر ، به تدريج فشار عضله بر اعصاب درگير كاهش يافته و درد كاهش مي‌يابد . همين مكانيسم در بهبود عضلات آسيب ديده با ماساژ باعث سودمندي آن است . علاوه بر اين ، ماساژ باعث افزايش اندروفين‌ها ( نابود كننده‌هاي درد ) و افزايش ترشح هورمون سروتونين ( تعديل كننده خلق و خوي ) مي‌شود . همچنين ثابت شده كه هورمون استرس ( كورتيزول ) را آزاد مي‌نمايد . به همين دليل ماساژ اغلب به عنوان يك درمان تكميلي براي افرادي كه سيستم ايمني آنها بر اثر استرس تضعيف شده توصيه ميشود .
از جمله مزایای این تمرین ارتقای سطح هوشیاری ، انگیزه ، اعتماد به نفس و تمرکز است .
موارد درماني :
خستگي عمومي - كوفتگي -  حساسيت و تحريك پذيري - بي حسي -  بي قراري - كسالت صبحگاهي -  پريشان خيالي -  ترس -  اختلالات خواب -  عدم اعتماد به نفس -  تصلب عمومي بافت ها -  سختي عضلات -  احساس ضعف در هنگام راه رفتن ، دويدن ، ايستادن ، نشستن –  مور مور شدن و خواب رفتگي اندام ها  –  ورم دست و پا  –
با ماساژ از بيماريهاي خود و فرزندانتان پيشگيري كنيد

درباره ما

موسسه آب درمانی باران هیدرو با پرسنلی مجرب و تحصیل کرده (دکترای فیزیولوژی ورزشی و دکتری آسیب شناسی و حرکات اصلاحی ) در راستای حرکات اصلاحی در آب ، ماساژ در آب ، ایروبیک در آب ویژه لاغری ، تناسب اندام ، ستون فقرات ، کمردد ، زانو درد ، از کار افتادگی ، ناهنجاری های در اثر سکته مغزی ، سرطان ، ام اس ، آترریت، رماتیسم، تنگی کانال نخاع ، فلج مغزی و... در خدمت هموطنان عزیز می باشد...

جزئیات تماس

برای بهره مندی از کارشناسان آب درمانی باران سلامت و دریافت مشاوره و خدمات با ما تماس بگیرید :

آدرس:  تهران، سعادت آباد ، بلوار دریا ، صرافهای جنوبی ، بالاتر از کوچه نفیسی ، مجتمع توانبخشی باران سلامت
تلفن :  02188693485
تلفن همراه :     09301017155 _ 09126220396
ایمیل : info@b-hydro.com
وب سایت :  www.b-hydro.com

عضویت در خبر نامه

از جدیدترین تخفیف ها و پکیج های جدید باران سلامت با خبر شوید